ONS BESTUUR

Mark Vandenberghe    voorzitter (Kortrijk)                          🕿︎ 0477 21 61 85  🖂︎ mark.vandenberghe@telenet.be

Linda Kerkhove    ondervoorzitster (Avelgem)                  🕿  0471 73 06 92  🖂︎ linda.kerkhove64@gmail.com

Jan Deweer  coördinator activiteiten (Kortrijk)                🕿︎  0486 22 90 43  🖂︎ jan.deweer@hotmail.com

Dirk Devoldere secretaris/penningmeester (Kooigem) 🕿︎ 0471 23 49 35  🖂︎ dirk.devoldere1@telenet.be

Guy Buyssens  bestuurslid (Harelbeke)                                🕿 0495 75 91 94    🖂︎ guy-63@hotmail.com

Gino Craeynest    bestuurslid (Wevelgem)                           🕿 0495 41 88 11  🖂︎ gkcv@live.be 

Carina Vandermeulen bestuurslid (Beveren-Leie)           🕿 0479 020280 🖂︎ carina.vandermeulen@hotmail.com

Allain Van Daele  bestuurslid (Bellegem)                             🕿 0472 47 40 20  🖂︎ alain.vandaele@hotmail.com

Nico Bruggeman bestuurslid (Lendelede)                           🕿 0471 31 29 81  🖂︎ nbruggeman70@outlook.com

G eert Opsomer bestuurslid  (Sint-Denijs)                           🕿 0476 50 43 80  🖂︎   opsomergeert@hotmail.com

                                                       BE87 7360 7519 7494